3. Манолев се контузи преди квалификациите с Армения и Чехия

Манолев се контузи преди квалификациите с Армения и Чехия

Българският национал игра 64 минути за втория отбор на ПСВ Айндховен при победата с 2:1 срещу втория тим на Твенте

Българският национал Станислав Манолев игра 64 минути за втория отбор на ПСВ Айндховен, който спечели с 2:1 срещу втория тим на Твенте в мач от 10-ия кръг на холандската Ерстедивизи (второто ниво на холандския футбол).

Манолев беше заменен пронудително от Бурак Кардес заради травма, като все още не е ясно до колко сериозна е тя.

Флориан Йозефзоон в 9-ата откри резултата, след което Яри Остервейк изравни за гостите в 36-ата. Красиво попадение на Рай Флут в 61-ата минута осигури трите точки за ПСВ 2, който има общо 9, но остава на предпоследното 19-то място в класирането.

Novsport.com припомня, че на 11 октомври България гостува на Армения, а 4 дни по-късно националният ни отбор е домакин на Чехия. В момента българите заемат второто място в група „В” на световните квалификации.

Гьонов: Лигата сама ще прецени какъв да е форматът на първенството

"Бъдещата Лига ще бъде по-лесно управляема, защото ще са 30 клуба", смята той

Гьонов: Професионалният футбол се отцепва от БФС до 2026г.

Спартак Варна е спасен!

Бизнесменът Павлин Николов разкри на среща с ветерани, че клубът има финансова стабилност до Нова година

Черно море се събра без Илиан Илиев

"Моряците" тренират отново след 2 почивни дни

Босът на Спартак остави клуба без осветление и диспенсър

Шокиращи действия на бизнесмена, който се оттегля от клуба

Георги Минчев: Вече е време за резултати

Нападателят на националния отбор участва в пресконференция преди мачовете с Люксембург и Северна Ирландия