Марек сложи петица и на Витоша

С тази победа дупничани се утвърдиха на върха на класирането на Югозападната "В" футболна група

Отборът на Марек записа втора поредна победа с резултат 5:0. На стадион "Бончук" тимът разгроми Видоша (Долна Диканя), съобщава фенсайтът на дупничани.

Мачът бе от 12-я кръг на Югозападната "В" футболна група. Както преди една седмица, така и сега, през първото полувреме Марек не успя да отбележи гол.

През втората част обаче дупничани нанизаха цели 5 гола във вратата на Витоша. Два гола за победата отбеляза Росен Йорданов, а по един добавиха Екундайо Джайеоба , Георги Николов и Димитър Георгиев.

С тази победа дупничани се утвърдиха на върха на класирането. Марек вече има 30 точки от 12 мача. На второ място е Витоша (Бистрица) с 28 т., а трети е Струмска Слава Радомир с 27.

В следващия кръг Марек гостува на Рилски Спортист Самоков. Мачът е на 11 ноември  /неделя/ от 14:00 часа на стадион "Искър" .

Ел Джемили също си тръгва от Левски

Вече се работи по сделката за офанзивния халф

Спартак (Варна) надви Фратрия

Победният гол за "соколите" вкара 19 годишният талант Даниел Халачев в 54-ата минута

Стипич призна: Ще продадем поне един вратар

"Армейците" търсят 3-4 специфични играчи, разкри треньорът