3. Майката на Бербатов изгледа загубата на българския националнен отбор по футзал

Майката на Бербатов изгледа загубата на българския националнен отбор по футзал

Българският национален отбор по футзал загуби с 0:3 от Македония в приятелска среща, която се игра в зала "Скаптопара" в Благоевград. Срещата започна равностойно и по нищо не предвещаваше такъв развой. Трикольорите стояха добре до средата на първата на част. В 15-ата минута капитанът на гостите от западната ни съседдка Трайковски откри за - 0:1, а две минути по-късно Ивановски покачи на 0:2 след многоходово разиграване и отново добра игра на македонския капитан.

Българският национален отбор по футзал загуби с 0:3 от Македония в приятелска среща, която се игра в зала "Скаптопара" в Благоевград. Срещата започна равностойно и по нищо не предвещаваше такъв развой. Трикольорите стояха добре до средата на първата на част. В 15-ата минута капитанът на гостите от западната ни съседдка Трайковски откри за - 0:1, а две минути по-късно Ивановски покачи на 0:2 след многоходово разиграване и отново добра игра на македонския капитан.

През втората част възпитаниците на тренъора Венцислав Гаврилов опитаха да върнат поне едно попадение но липсваще синхрон в действията на 'трикольорите". Така вместо да търсят изравняняване на резултата нашите допуснаха трети гол. Десет минути преди края на срещата Трайковски се разписа за втори път в нашата врата и оформи класическото 0:3 в полза на отбора от Македония. Утре от 11.00 часа отново в залата в Благоевград двата отбора ще изиграят още една проверка помежду си. Контролите са част от подготовката на българските национали в предстоящите през февруари евроквалификациии в Албена.

Съперници на българите таам ще бъдат отборите на Естония, Латвия и Армения. Приятелската среща в Благоевград изгледа майката на звездата на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов -Маргрита. Компания и правеше шефа на Аматъорската футболна лига Валентин Чакъров, който съшо е родом от областния център на Пиринско, както и председателят на ОС на БФС-Благоевград Александър Кабзималски.