3. Миланович: Първите 20 минути не съществувахме

Миланович: Първите 20 минути не съществувахме

Треньорът ще анализира слабото представяне у дома срещу Арда

Неманя Миланович, треньорът на Крумовград, призна поражението от Арда след 1:3 вкъщи. Наставникът обясни, че през първите 20 минути отборът му буквално е отсъствал от съперничеството и логично е допуснал две попадения.

"Мисля, че не съществувахме в първите 20 минути, нямахме интезитет в играта - обясни Миланович. - След 0:3 вече беше много трудно да се върнем в срещата. След това започнахме да играем, имахме някои шансове, вкарахме гол. При 0:3 беше почти невъзможно да се върнем."

Трябва да анализираме. Нямахме агресия, скорост, не следвахме плана, който имахме за срещата. В мача срещу Пирин се справихме добре, загубихме от дузпа, ние имахме дузпа. Това беше добър мач за нас. Днес не бяхме толкова добри. Имаше 20-25 минути, в които просто не бяхме на терена. Трябва да анализираме.

Имаме футболисти, не е въпросът в това кой липсваше. Човекът, който влезе на мястото на Кацаров изигра добра среща", допълни Неманя Миланович.