3. Митрев: Днес всички вярвахме в успеха и се борихме докрай

Митрев: Днес всички вярвахме в успеха и се борихме докрай

Вратарят на българския шампион Левски Божидар Митрев бе много щастлив след първата победа на „сините” в Лига Европа с 1:0 над тима на Лацио. Срещата се игра на „Стадио Олимпико” в Рим, а единствения гол в мача бе дело на Христо Йовов в 61-ата минута.

„Целият ни отбор вярваше, че можем да направим нещо и ето, че го постигнахме. Лацио не играеше за нищо, докато ние се представихме на много високо ниво и заслужено спечелихме. Това е Лацио, така че е несериозно да се говори за резерви и титуляри, тъй като те все пак играят в Серия „А”. Чувах подкрепата на феновете към мен и искам да им благодаря от сърце за топлото отношение. Този успех е за подобряване на самочувствието ни, тъй като преживяхме много тежък полусезон и заслужавахме да вземем поне една победа в Европа”, каза Митрев след края на мача пред „Дарик” радио.