3. Младежите паднаха от Финландия в Анталия

Младежите паднаха от Финландия в Анталия

След 2 гола през второто полувреме

Младежкият национален отбор на България по футбол отстъпи с 0:2 пред Финландия във втория си мач от международния приятелски турнир Анталия Къп.

И двете попадения паднаха през второто полувреме на срещата.

Селекционерът на "лъвчетата" Александър Димитров направи четири промени в сравнение със състава, който излезе срещу Словакия в първия сблъсък от надпреварата преди три дни. На вратата, вместо Дамян Христов, застана Пламен Андреев, а в игра се появиха още Мартин Георгиев, Емануел Мирчев и Кристиян Стоянов.

През първото полувреме нито един от двата отбора не стигна до попадение и така нулевото равенство се запази до почивката.

Десетина минути след подновяването на играта обаче финландците успяха да открият резултата, след като Садику се оказа най-съобразителен в наказателното поле на българския тим. В 73-ата минута пък Лимата бе изведен сам срещу Пламен Андреев и го преодоля за крайното 2:0.

Стартов състав на България: 23. Пламен Андреев, 2. Мартин Георгиев, 5. Велко Йеленкович 18. Атанас Чернев (к), 15. Мартин Атанасов 3. Емануел Мирчев 6. Емил Ценов 20. Кристиян Стоянов 8. Божидар Пенчев 10. Красиян Колев 9. Георги Николов;

Селекционер: Александър Димитров.

Митов: Надявам се да продължим положителния път

Стражът на България смята, че с всеки лагер отборът се подобрява

Илиан Илиев: Равенствата не ни радват, искаме победи

Националният селекционер говори преди гостуването на България в Северна Ирландия

ИЗВЪНРЕДНО: Левски продава Сангаре

Нападателят на Левски може да отиде в Египет

ЦСКА има нов директор

ЦСКА вече има нов Съвет на директорите

Норвежец поднови тренировки с ЦСКА

ЦСКА стартира седмичния си тренировъчен процес на клубната база в Панчарево преди съботният двубой срещу Левски

Титуляр не тренира с Левски

Защитникът на Левски Кристиан Димитров днес тренира отделно от основната група

ЦСКА има нов Съвет на директорите

От днес ЦСКА има нов Съвет на директорите

Радослав Златков: Аз стоя твърдо зад Александър Томаш (ВИДЕО)

„Мечтата ми е с новия стадион да спечелим титлата“

Спартак (Вн) към феновете: Състоянието на клуба е стабилно

Ръководството на Спартак (Варна) излезе с обръщение до привържениците, с което да ги успокои, че състоянието на отбора е стабилно и футболистите продължават да се подготвят за предстоящите мачове.