3. Младите "лъвчета" приключиха квалификациите с равенство срещу Италия

Младите "лъвчета" приключиха квалификациите с равенство срещу Италия

Националите ни до 19 години се класираха предсрочно за Евро 2014

След като вчера националният ни отбор по футбол до 19 години се класира за Европейското първенство през тази година, младите "лъвчета" завършиха квалификационната си група с равенство 1:1 срещу Италия.

Двубоят се игра на стадион "Берое" в Стара Загора. Антонио Вутов откри резултата за националите ни в 72-рата минута от дузпа, а за нарушението си Дел Фабро получи директен червен картон.

Въпреки че останаха с човек по-малко, италианците стигнаха до равенството, като голмайстор за "Адзурите" бе Кречо, който в 74-тата минута оформи крайното 1:1.

България завърши квалификационната група "В" с актив от седем точки, Швеция остана втори с шест, Чехия е с три, а младежите на Италия останаха последни с една-единствена точка.

Европейското първенство ще се проведе между 19 и 31 юли. За финалите се класират победителите в седемте квалификационни групи, които, заедно с домакина Унгария, ще си оспорват европейската купа.

Ботев (Пд) пусна билетите за мача с Левски

От клуба припомнят, че в продажба са и пакетни пропуски за трите домакинства през октомври