3. Монтана тресна Локо (Пд) скандален мач

Монтана тресна Локо (Пд) скандален мач

Локомотив загуби с минималното 0:1 от лидера в Западната "Б" група Монтана във втория си мач от турнира "Албена Къп". Единственото попадение падна в 89-ата минута, когато Мирослав Петров засече на празна врата подаване на Даниел Петров.

Така “черно-белите” загубиха възможността да се класират на първо място в групата и съответно да спорят за трофея. В понеделник е предпоследният мач на отбора в турнира срещу ЦСКА.

Срещата с Монтана се запомни и със слабите изяви на главния съдия Радослав Станев, който се престара и показа общо 3 червени картона. В 37-ата минута Даксон и Светлан Кондев се сблъскаха, след което си размениха някакви реплики.

Реферът обаче реши направо да ги гони. Към края на мача Станев вдигна червен картон и на Кюмюрджиев заради реплика. “Смърфовете” нямаха много чисти положения за гол, като най-чистите възможности се откриха пред Георги Данов в средата навтората част.

Нападателят пропусна на два пъти да засече центрирания от двете крила съответно на рожденника Веселин Марчев и на Петър Лазаров.