3. ЦСКА 1948 матира Локо Пловдив с два гола за 7 минути (ВИДЕО)

ЦСКА 1948 матира Локо Пловдив с два гола за 7 минути (ВИДЕО)

"Червените" стигнаха до 2:0 на "Лаута"

ЦСКА 1948 спечели с 2:0 гостуването си на Локомотив Пловдив в efbet Лига. След оспорвано първо полувреме, гостите от София успяха да стигнат до успеха с два бързи гола в рамките на седем минути. Герои за "червените" бяха Марио Илиевски и Бирсент Карагерен.

В 4-ата минута Евгений Сердюк навлезе в наказателното поле, но там Хорхе Сегура успя с шпагат да изчисти топката. Главният съдия Георги Давидов посочи бялата точка, но веднага след това се поправи и вдигна ръката си за засада, за която му сигнализира помощникът му.

В 23-ата минута Радослав Кирилов надигра Тодор Павлов и Йоан Н`зи, но изстрелът му се отби в страничния стълб на вратата, пазена от Томов.

В края на първата част Христо Иванов намери Жулиен Лами в наказателното поле, но Джонатан Перейра се намеси решаващо и се стигна до ъглов удар, след който не последва нищо опасно за дебютанта Алекс Божев.

В 71-ата минута ЦСКА 1948 поведе в резултата. След двойно подаване между Бирсент Карагарен и Стив Фуртадо, вторият центрира в наказателното поле, където влезлият като резерва Марио Илиевски копна топката над Кристиан Томов за 0:1.

Три минути след това гостите можеха да вкарат втори гол, но страничния стълб на вратата, пазена от Томов, спаси "смърфовете" от попадение.

В 78-ата минута бившият играч на Локомотив Пловдив Бирсент Карагарен вкара изящен гол с изстрел от голяма дистанция. Секунди след това Карагарен бе заменен от Емил Ценов.

Локо Пд - ЦСКА 1948 0:2
0:1 Илиевски 71
0:2 Карагерен 78

Стартови състави:

Локомотив Пловдив: 81. Кристиан Томов, 44. Ангел Лясков, 91. Хорхе Сегура, 71. Оливер Камдем, 21. Владимир Медвед, 7. Данило Полонский, 14. Димитър Илиев - К, 99. Жулиен Ели Лами, 75. Йохан Н'зи, 5. Тодор  Павлов, 6. Христо Иванов

ЦСКА 1948: 33. Алекс Божев, 10. Радослав Кирилов - К, 28. Неделко Пишчевич, 7.  Талис, 14. Теодор Иванов, 9. Бирсент Карагарен, 2. Джонатан Перейра, 25. Евгений Сердюк, 22. Реян Даскалов, 91. Райън Бидунга, 19. Стив Фуртадо

Феновете на Локо Пловдив искат Крушарски и ръководството вън

Левски получи 1000 билета за гостуването на Славия

Цената на пропуските е 20 лева

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо