3. НА ЖИВО: Славия - Черно море 0:0

НА ЖИВО: Славия - Черно море 0:0

Гледайте мача Славия - Черно море на живо тук...

Славия е домакин на Черно море в мач от XI кръг на футболната ни efbet Лига.

„Белите“ взеха само точка в последните 6 мача, а в последните 3 дори не вкараха гол.

Черно море е в отлична форма и няма загуба в 5 срещи, инкасирайки само 1 попадение в тях, като има в актива си 19 точки.

Главен съдия на срещата е Валентин Железов, с помощници Станимир Илков и Васил Шавов.

За системата ВАР отговарят Георги Кабаков и Йордан Петров. Делегат на БФС е Христо Ботев, а работата на реферите следи Иван Велчев.

---------------------------------------------

В 15-ата минута Цветелин Чунчуков свали центриране отдясно с глава за Куентин Зеедорф, който разигра на двойно подаване с Карл Фабиен, след което нанесе удар със слабия си десен крак, но топката премина встрани от вратата на Пламен Илиев.

Четири минути по-късно Карл Фабиен направи добър пробив отляво и пусна прострелно подаване към Иван Минчев, който стреля от движение, но бе блокиран и последва само ъглов удар. След центрирането от корнера Денислав Александров нанесе удар от въздуха, но високо над вратата на Черно море.

В 20-ата минута Зеедорф получи пас отляво, навлезе в наказателното поле и опита центриране, което се превърна в слаб удар, с който Пламен Илиев се справи безпроблемно. "Моряците" организираха бърза контраатака, при която Велко Йеленкович изпусна Исмаил Иса, който се озова очи в очи с Николай Кръстев, но не успя да нанесе удар.

В 22-рата минута Чунг Нгуен До проби отдясно в наказателното поле и пусна успореден пас към Цветелин Чунчуков, който отблизо на празна врата прати топката във вратата на Илиев, но се оказа, че нападателят е играл с ръка при отиграването на топката и попадението не бе признато.

В 58-ата минута се стигна до първото интересно положение от над половин час игра. Кристиян Стоянов направи пробив през центъра, след което пробва удар от дистанция по земя към десния ъгъл, но не успя да вложи необходимата сила и Пламен Илиев улови без никакви проблеми.

Мачът в София стартира в 20:00 часа и е пряко в ефира на Диема спорт като Novsport ще проследи развитието му в реално време, докато нашите посетители могат да гледат Славия – Черно море на ЖИВО ТУК.

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

СЛАВИЯ: 12. Николай Кръстев – 6. Мартин Георгиев, 5. Велко Йеленкович, 37. Венцислав Кечев, 22. Куентин Зеедорф – 71. Кристиян Стоянов, 19. Чунг Нгуен До, 73. Иван Минчев (К) – 7. Денислав Александров, 9. Цветелин Чунчуков, 11. Карл Фабиен;

Резерви: 21. Светослав Вуцов – 4. Виктор Генев, 14. Роберто Райчев, 17. Васил Казълджиев, 18. Кристиян Балов, 27. Емил Мартинов, 33. Галин Иванов, 55. Любомир Костов, 77. Емил Стоев;

Треньор: Златомир Загорчич;

ЧЕРНО МОРЕ:: 33. Пламен Илиев – 6. Виктор Попов, 3. Живко Атанасов, 4. Росен Стефанов, 15. Дани Мартин – 71. Васил Панайотов (К), 88. Ренан Ареяш – 11. Дуду, 23. Едгар Пашеко, 10. Мазир Сула – 9. Исмаил Иса;

Резерви: 84. Християн Славков – 2. Цветомир Панов, 5. Начо Паис, 8. Асен Дончев, 13. Клаудиу Кешеру, 17. Мартин Милушев, 27. Даниел Димов, 91. Велислав Василев, 99. Уеслен Жуниор;

Треньор: Илиан Илиев;

Съдия: Валентин Железов;

ВАР: Георги Кабаков;