3. Неизвестно лице е малтретирало Велимир Иванович в съблекалнята на "Тича", заяви Илко Станчев

Основната причина за тежката загуба с 0:5 от Черно море е стресът, който преживяха нашите играчи в съблекалнята по време на почивката. Това заяви помощник треньорът на Спартак (Вн) Илко Станчев, като поясни, че стресът се дължи на факта, че неизвестно лице е хвнало за гушата халфа Велимир Иванович по пътя към съблекалните.

"Тази случка уплаши футболитсите и те не искаха да излизат за игра през второто полувреме. Инцидентът доведе до напрежение у Иванович, което стана причината той да си изкара червен картон. Всички футболисти бяха уплашени и стресирани, поради което се стигна до тази грозна загуба с такъв резултат", добави афектираният Станчев пред камерите на "Ринг ТВ".

"До почивката оказвахме съпротива на дмакините, но това нямаше как да се получи, след като дори отстрани личеше страхът по лицата на играчите", завърши Станчев.

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза