3. ОБЗОР: Марица е все по-близо до промоцията след успех над Добруджа (РЕЗУЛТАТИ)

ОБЗОР: Марица е все по-близо до промоцията след успех над Добруджа (РЕЗУЛТАТИ)

Вижте как приключиха битките във Втора лига

Марица Пловдив победи Добруджа Добрич у дома с 2:1 в мач от 25-ия кръг на Втора лига и с едно око поглежда към промоция в efbet Лига. „Маричката“ е на девето място с 35 точки, на 4 от борбата на върха. С толкова е и Беласица Петрич, който загуби с 1:2 от Миньор в Перник.

Валери Домовчийски даде аванс на Марица в 16-ата минута, а 25 по-късно Петко Цанков изравни. Симеон Вешев донесе победата на пловдивчани в 66-ата минута. Миньор пък изкова аванс от 2:0 с голове на Георги Ангелов (6‘) и Венцислав Василев (54‘). Беласица върна попадение в добавеното време.

Дублиращият отбор на Ботев Пловдив се справи с Литекс при визитата си в Ловеч, надделявайки с 1:0. Струмска слава разби Витоша Бистрица с 3:0 у дома в Радомир.

Всички резултати във Втора лига:

ОФК Янтра 2019 - ФК Етър ВТ 1:3 (0:2)
голмайстори: 0:1 Мартин Тошев 9, 0:2 Мартин Тошев 38-дузпа, 1:2 Иван Василев 55, 1:3 Мартин Моран 84

Литекс Ловеч - Ботев Пд II 0:1 (0:1)
Голмайстор: 0:1 Лъчезар Балтанов 42

Струмска слава - ФК Витоша (Бистрица) 3:0 (1:0)
Голмайстори: 1:0 Цветомир Цанев 20, 2:0 Стивън Кирилов 66, 3:0 Стивън Кирилов 81-дузпа

Марица - Добруджа 2:1 (1:1)
Голмайстори: 1:0 Валери Домовчийски 26, 1:1 Петко Цанков 40, 2:1 Симеон Вешев 66

ОФК Спартак Пл - Монтана 0:1 (0:1)
Голмайстор: Идрис Белфодил 29

Миньор - ОФК Беласица 2:1 (1:0)
Голмайстори: 1:0 Георги Ангелов 6, 2:0 Венцислав Василев 54, 2:1 Димитър Иванов 90

Френски съдия свири на България срещу Северна Ирландия

Французинът Жером Брисар беше назначен от УЕФА да ръководи утрешното гостуване на футболните национали в Северна Ирландия

В Спартак Варна очакват пари от шефа за заплати

В Спартак Варна очакват пари от Павлин Николов, за да платят заплатите за август на играчите