Официално! Отложиха ЦСКА 1948 - Арда

Това обявиха от кърджалийския клуб

Двубоят от 18-ия кръг на efbet Лига между отборите на ЦСКА 1948 и Арда няма да се проведе. Новината бе съобщена от клуба от Кърджали.

Причината за отлагането на мача е натрупалият сняг на стадиона в Бистрица, където тимът на ЦСКА 1948 домакинства срещите. Върху терена на спортноте съоръжение има над 30 сантиметра сняг и изчистването му след 24 часа неспирен снеговалеж е невъзможно да бъде направено в срок.

"Фенове на Арда, двубоят с ЦСКА 1948 се отлага. Очаквайте допълнително кога ще се играе тази среща", написаха от клуба от Кърджали.

По програма срещата между ЦСКА 1948 и Арда трябваше да започне в 12:45 часа. Все още остава неясно дали ще могат да се проведат другите два мача от днешната програма - Лудогорец срещу Славия и Черно море срещу Крумовград. Днес трябва да се доиграе и мачът между ЦСКА-София и Етър, който бе прекратен в събота на полувремето заради трупащия се сняг над столицата.

Спартак (Варна) надви Фратрия

Победният гол за "соколите" вкара 19 годишният талант Даниел Халачев в 54-ата минута

Стипич призна: Ще продадем поне един вратар

"Армейците" търсят 3-4 специфични играчи, разкри треньорът