3. Отново малко голове с Черно море и Апоел

Отново малко голове с Черно море и Апоел

Реваншът ще се играе в Разград

Черно море приема Апоел Беер Шева в реванш от втория предварителен кръг в Лига на конференциите. Двубоят е в четвъртък от 20:30 часа в Разград.

Първият мач, който се игра в Ловеч, завърши 0:0. Пред двата отбора нямаше много възможности за гол, като израелците удариха греда в първата минута. След това Исмаил Иса пропусна два пъти сам срещу вратаря.

Очакваме в реванша и Черно море, и Апоел също да подходят предпазливо. Опцията за малко голове на "Хювефарма Арена" е логична, с оглед на това, че и двата тима действат много силно във фаза защита и най-вероятно един гол ще реши мача, ако въобще падне такъв.

Илиан Илиев най-вероятно отново няма да може да използва бразилеца Уеслен, който е с травма. Това ограничава опциите му в атака, където титуляр ще е Исмаил Иса, а другият бразилец - Брено, все още не е готов за повече от 10-15 минути игра.

Букмейкърът 8888.bg дава вероятност от 62,1% за максимум два гола в мача.