3. ПО ПЪТЯ КЪМ ЕВРОПА: Окрилен Черно море посреща Берое

ПО ПЪТЯ КЪМ ЕВРОПА: Окрилен Черно море посреща Берое

Мачът на „Тича“ е от 15:00 часа

Черно море приема Берое в поредния си мач по пътя към класиране в първата шестица. "Моряците" удариха Левски с 1:0 във Велико Търново миналия кръг и със сигурност ще излязат с по-голямо самочувствие пред своите фенове.

Двубоят на стадион „Тича“ започва в 15:00 часа при очаквания за слънчево и топло време, което допълнително ще мотивира запалянковците да изпълнят трибуните. "Зелените" в предишния кръг допуснаха загуба от ЦСКА в Стара Загора с 1:4. Възпитаниците на наставника Николай Киров рухнаха в последните 20 минути на срещата, като до 70-ата минута водеха в резултата с гол на Симеон Мечев.

Илиан Илиев няма да може да разчита на две от новите попълнения. Матеус Машадо и Мишаел Алвес все още не са уредени с права в БФС. За Берое аут е бранителят на Берое Бубакар Траоре, който получи травма по време на тренировка на тима. Той ще отсъства от игра около два месеца.

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза