3. Поредна победа на Черноморец в контрола

Поредна победа на Черноморец в контрола

Черноморец Бургас победи Созопол с 4:0 в контролна среща играна на стадиона в Поморие. Символичните домакини не срещнаха сериозна съпротива от младия тим на Созопол и отбелязаха четири безответни гола, като аристократично пропуснаха пропуснаха поне още половин дузина голови положения.

Голмайстори за победителите – Александър Стоимирович 12 дузпа и 42-ра мин. и Роберто Карбони – 53-та и 62-ра минути.

Отново Красимир Балъков пусна в игра 22 от своите футболисти, като почивка получиха Пламен Крумов, Борислав Стойчев, Светлин Симеонов и Калоян Кръстев.

Следващата контрола на „Черноморец Бургас е в петък срещу тима на Поморие. Двубоят е с начален час 18.00 часа.