3. Рефер опита да спре Фратрия, но не успя

Рефер опита да спре Фратрия, но не успя

Емануел Луканов засипа с похвали футболистите си

Треньорът на Фратрия Емануел Луканов засипа с похвали своите играчи след победата с 2:1 над Янтра в Габрово, която е втората в историята на фратрийци на чужд терен в професионалния футбол.

Домакините откриха чрез пресилена дузпа, а след това реферът не посмя да покаже бялата точка и за варненци, въпреки че имаше основание.

Все пак Фратрия стигна до пълен обрат с два гола на завърналия се след контузия Денислав Ангелов през второто полувреме.

Това бе един от най-силните ни мачове и затова бих искал да подзравя всички момчета. Всеки един от тях изпълни поставените задачи и даде това, което исках и очаквах, заяви Луканов.

На почивката, като гледах как играем и въпреки че губехме, казах на моите футболисти, че този мач ние няма как да го загубим. През вторите 45 минути продължихме по същия начин и заслужено спечелихме, допълни специалистът.