3. Санданските гладиатори вкараха 8 на Витоша U-19 в Разлог

Санданските гладиатори вкараха 8 на Витоша U-19 в Разлог

Това е втора поредна победа на Вихрен в лятната подготовка

Втора поредна победа от лятната си подготовка  постигна мъжкият отбор на Вихрен Сандански като гост в Разлог, побеждавайки U-19 на Витоша Бистрица. Като цяло срещата протече под диктовката на санданските гладиатори, чиито реализатора бяха  Иван Лазаров в 14-та и 16-та минути, Александър Якимов – в 55-та и 79-та /дузпа/ мин и по един на Милен Златанов/8-ма/, Кристиян Николов/28-ма/, Николай Георгиев /79-та / и Владимир Кабранов /81-ва/ минути , а за столичани точни бяха Теодор Димитров – в 75-та и 85-та мин и Боян Трайков-в 44-та минута.

Така от изиграните две контролни срещи до момента санданските футболисти отбелязаха 13 гола, побеждавайки Пирин Благоевград с 5:2 като гости и сега U-19  на Витоша Бистрица с 8:3.

Следващият контролен мач на Вихрен ще бъде в сряда , 22 юли, срещу U-19 на Пирин Благоевград на стадиона в село Лебница, а на U-19 на Витоша-във вторник, 21 юли, срещу мъжкия отбор на Пирин Разлог от 10 часа на градския стадион.

Ботев (Пд) пусна билетите за мача с Левски

От клуба припомнят, че в продажба са и пакетни пропуски за трите домакинства през октомври