3. ШОК В "НАДЕЖДА"! Локо (София) падна от Хебър (ВИДЕО)

ШОК В "НАДЕЖДА"! Локо (София) падна от Хебър (ВИДЕО)

Тимът на Николай Митов с убийствена ефективност за 3:1

Локомотив (София) допусна доста шокираща домакинска загуба с 1:3 от намиращия се в сериозна криза тим на Хебър.

Това стана в среща от 13-ия кръг на Втора лига, която се игра на стадион "Локомотив" в столичния квартал "Надежда", а гостите показаха завидна ефективност и вкараха три гола от трите положения, които създадоха.

След този мач Локо е втори в класирането с актив от 25 точки, докато пазарджиклии се намират на 5-ата позиция с 22 точки.

Още в 5-ата минута гостите от Пазарджик стигнаха до гол, след като Живко Петков направи майсторска комбинация с Тодор Чаворски и последният с прекрасен удар от наказателното поле матира Ивайло Василев.

В 42-ата минута обаче Наско Милев изравни резултата след точен удар от близка дистанция и така вкара втория си гол за сезона.

В 51-ата минута Хебър си върна аванса, след като Чаворски засече с глава прекрасно центриране в наказателното поле на Йордан Тодоров, а малко след това гредата спаси гостите от изравнителен гол.

В 61-ата минута Тодор Чаворски бе изгонен след втори жълт картон и Хебър остана с 10 души на терена, но въпреки това късметът покри гостуващият тим и в 75-ата минута Жак Пехливанов с прекрасен удар от далечна дистанция уби интригата в срещата.