3. Славия победи с 3:1 Пирин (Разлог) в контрола

Славия победи с 3:1 Пирин (Разлог) в контрола

Старши треньорът на Славия Емил Велев бе дал почивка на по-опитните си футболисти

Славия записа победа в третата си контрола от лагера в Банско, предаде кореспондентът на Novsport.com. Отборът на Емил Велев се наложи с 3:1 над третодивизионния тим на Пирин (Разлог), а срещата се игра на терена в Белица.

Пирин (Разлог) поведе на елитния си съперник чрез новото си попълнение Младен Ушев, който дойде от втородивизионния чешки тим Зноймо. В 32-ата минута той изпълни пряк свободен удар и след лек рикошет в тялото на защитника на „белите” Карасинкеров вкара за 1:0.

В последната минута на полувремето латвиецът Лауринас Римавичус, който е на проби в състава на Емил Велев, проби през средата и малко пред наказателното поле стреля с плътен шут и изравни резултата – 1:1.

В 52-ата минута Рангелов центрира отляво, а Божов се разписа за 2:1. Крайното 3:1 в мача в полза на столичния тим оформи Мечев в 73-ата минута. Павлов проби и подаде на своя съотборник, който с удар от границата на наказателното поле прехвърли вратаря.

Наставникът на Славия беше дал почивка на по-опитните си играчи, които по същото време заложиха на игра на джитбол. Утре титулярите ще играят срещу Черно море от 10:30 часа на стадион „Свети Петър” в Банско.