3. Славия стана за страшен резил - загуби от аматьорския Пирин (Разлог)

Славия стана за страшен резил - загуби от аматьорския Пирин (Разлог)

"Белите" тотално се изложиха

Амбициозният отбор на Славия допусна много сериозна издънка, губейки контролата срещу аматьорския Пирин (Разлог) с 0:1, предаде кореспондент на Novsport.com.

Двата отбора се изправиха един срещу друг на градския стадион в Сандански, а момчетата на Емил Велев тотално разочароваха с представянето си.

Още в 3-ата минута "белите" имаха добър шанс да открият резултата, когато бразилецът Баяно премина през бранител на разлогчани и стреля силно, но топката попадна право в ръцете на стража на аматьорския тим.

Две минути по-късно Георги Христов прати топката на сантиметри от страничната греда и изпусна второто добро положение за софийския тим.

В 6-ата минута пред Пирин също се откри добра възможност, но ударът на Пандев, който се възползва от грешка на стража на "белите" Вълков, прелетя над гредата.

В 22-ата минута обаче младокът демонстрира много добър рефлекс, спасявайки удар на Георгиев от фаул.

До края на полувремето славистите надиграха своя противник и изпуснаха няколко добри положения, от които така и не падна гол.

Второто полувреме като цяло бе доста скучно. В 55-ата минута удар на Баяно профуча близо до гредата. В следващите минути нямаше кой знае какви положения.

В 83-ата минута Пирин обаче шокира своя съперник и откри резултата. В ситуацията реферът Иван Бабанов отсъди дузпа за нарушение на Зарев срещу Фикиин, а наказателният удар бе изпълнен от Пандев, който откри резултата и на практика оформи крайното 0:1 за Пирин.

Съставът на Славия:

1-о полувреме: Вълков, Дяков, Димитров, Генев, Филипов, Божов, Г. Христов, Пеев, Баяно, Том, Сечков
2-о полувреме: Зарев, Дениран, Огнянов, Предев, Илиев - к, Георгиев, Данило, Желев, Ортега, Байдаков

Илиан Илиев: Бяхме почти перфектни! Стана истински празник за Варна!

Треньорът на Черно море бе много доволен от успеха в дербито срещу Спартак

Кириякос за призивите на феновете на Спартак (Варна): Всеки има право на мнение!

"Дузпата ни извади от равновесие", коментира той след загубата в "морското" дерби

Феновете на Спартак (Варна) призоваха Георгиу да си подаде оставката

"Соколите" загубиха от Черно море с 0:2

Венци Стефанов: Едва ли Загорчич е забравил телефона ми, може да ми се обади

Босът на Славия коментира нападките срещу него

Алекс Колев: Знаехме, че ни очаква тежък мач, тъй като Левски играе трудно тук

Нападателят все пак бе доволен от успеха над Славия

Заги с тежки критики към ръководството на Славия: Обстановката е трагична!

Той бе много разочарован след загубата от Левски

Генчев: Трябва да си извадим много поуки от този мач

Той все пак бе доволен от успеха над Славия

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч