3. Сливен победи Светкавица с 2:1

Сливен победи Светкавица с 2:1

Втора победа от две контроли постигна отборът на ОФК Сливен, информира агенция „Сливен”. Пред близо 1000 зрители на стадион „Хаджи Димитър”, днес съставът на старши треньора Георги Дерменджиев се наложи с 2:1 над гостуващия тим на Светкавица (Търговище).

Втора победа от две контроли постигна отборът на ОФК Сливен, информира агенция „Сливен”.

Пред близо 1000 зрители на стадион „Хаджи Димитър”, днес съставът на старши треньора Георги Дерменджиев се наложи с 2:1 над гостуващия тим на Светкавица (Търговище).

Още в 4-та минута Явор Въндев даде преднина за домакините, а в 17-та минута новакът в отбора и вече бивш футболист на Локомотив (Мездра) Илия Илиев направи преднината още по-изразителна. Гостите се разписаха в края на първата част, а Милан Христов бе точен пред вратата на Чавдаров.

Вчера Сливен също постигна победа, а съперник бе непретенциозният Брестник (Пловдив). Следващата проверка за "войводите" преди заминаването им за лагера в Анталия ще бъде на 28 януари срещу състава на Миньор (Раднево).