3. Спартак 1918 победи Сливнишки Герой с 2:1

Спартак 1918 победи Сливнишки Герой с 2:1

Срещата се проведе на стадиона в Аксаково

Варненският Спартак1918 записа победа с 2:1 над Сливнишки Герой в контролна среща, играла се днес на стадиона в Аксаково.

Първото полувреме мина под диктовката на спартаклии, които имаха няколко по опасни положения, но не успяха да ги материализират, докато футболистите от Сливница предимно се бранеха.

През втората част отново тимът на Спартак бе по дейният и логично стигнаха първи до отбелязване на попадение дело на Петров в 49-та минута.

В 62-та пък Куртелов вкара втори гол за варненци, след като засече топката за 2:0. Пет минути по-късно пък футболистите на Сливнишки герой стигнаха до почетно попадение, а неговият автор бе Петров, който отбеляза с глава.

Гостите удариха и греда в самия край на мача и се лишиха от възможността да изравнят резултата.

Освен че не стигнаха до равенство, футболистите на Сливнишки герой завършиха с човек по-малко срещата след червен картон на Стихиев, който напсува съдията и бе изгонен. Така Спартак 1918 победи с 2:1 в днешната контрола.

Илиан Илиев: Не се чувахме цяла седмица с Илиан (ВИДЕО)