3. Спартак измъкна точка от Крумовград в Плевен (ВИДЕО)

Спартак измъкна точка от Крумовград в Плевен (ВИДЕО)

Ето и подробностите

Спартак (Плевен) и ФК Крумовград завършиха 1:1 в среща от 23-ия кръг на Втора лига, като гостите трябва да съжаляват за пропуснатата победа. Те поведоха в резултата в 80-ата минута чрез защитника Цветелин Радев, който се беше включил в атаката.

Минута преди края на редовното време плевенчани изравниха чрез Боримир Карамфилов, който се разписа с глава. Резервата Алекс Георгиев проби от дясно и центрира зад точката за изпълнение на дузпа, там Боримир Карамфилов скочи най-високо и я забоде в мрежата на опитния капитан на крумовградчани Благой Макенджиев. В последните секунди Спартак (Плевен) можеше да стигне и до пълен обрат, но Стефан Христов не успя да насочи топката в мрежата. Той получи центриране от ляво, но предпочете да спира топката преди да стреля и това му попречи да използва момента на изненадата.

Гостите от Родопите остават с 39 точки и си поделят 3-ото място със Спортист (Своге). И те атакуваха по-сериозно в първите минути, като първото положение в мача беше за тях, но ударът с глава на Китан Василев срещна гредата. Преотстъпеният от Славия Мартин Сораков най-напред центрира, а след това опита и късмета си, но за радост на вратаря Станислав Антонов той беше застанал на пътя на топката.

Двата отбора вдигнаха темпото през второто полувреме, като пак тимът на Крумовград атакува по-активно. Калоян Стефанов пропусна една възможност, но все пак десет минути преди края те откриха резултата. С гола на Боримир Карамфилов обаче точките станаха по една в двете посоки.

Ключов мач за България в Лигата на нациите

Гостуваме на Северна Ирландия

Митов: Надявам се да продължим положителния път

Стражът на България смята, че с всеки лагер отборът се подобрява

Илиан Илиев: Равенствата не ни радват, искаме победи

Националният селекционер говори преди гостуването на България в Северна Ирландия

ИЗВЪНРЕДНО: Левски продава Сангаре

Нападателят на Левски може да отиде в Египет

ЦСКА има нов директор

ЦСКА вече има нов Съвет на директорите

Норвежец поднови тренировки с ЦСКА

ЦСКА стартира седмичния си тренировъчен процес на клубната база в Панчарево преди съботният двубой срещу Левски