3. Спартак (Варна) победи Локомотив (София) с 2:1 в контрола

Спартак (Варна) победи Локомотив (София) с 2:1 в контрола

Спартак (Варна) победи Локомотив (София) с 2:1 в контрола, която се игра в курорта Албена, предаде кореспондентът на Novsport.com във Варна.

Един от най-слабо преставящите се тимове през есенния дял на шампионата Спартак поведе с 2:0 още до 21-ата минута. В 13-ата минута Малинди центрира, вратарят Галев изби топката в краката на Миранда и той реализира за 1:0. В 21-ата минута отново в центъра на вниманието бе Малинди, който центрира отлично към Стойко Сакалиев и нападателят от воле направи 2:0.

През второто полувреме Локомотив подобри играта си, но стигна до намаляване в резултата едва в последната минута на срещата. Камбуров бе съборен в наказателното поле и сам реализира отсъдената дузап за крайното 1:2.