3. Спартак (Варна) започна с победа в контролите

Спартак (Варна) започна с победа в контролите

Варненци разбиха Шумен с 3:0.

Спартак Варна постигна класическа победа с 3:0 срещу Шумен в първата си контрола за годината, съобщава "Дарик Радио". Варненци откриха резултата в 42-та минута, след удар с глава на Стойко Сакалиев. Осем минути по-рано Владо Мирчев нацели напречната греда.

Другите два гола паднаха след почивката, като в 62-та минута Моралес стреля от пряк свободен удар от 30 метра, вратарят Рангелов изби, а при добавката Аврионов покачи на 2:0. Крайното 3:0 оформи самият Моралес, който носи и капитанската лента в този двубой. Той се разписа в 80-та минута от дузпа. Съставът на Спартак Вн: Благоевич, Иванов, Георгиев, Маролес, Михалев, Байрактаров, Иванович, Мирчев, Миранда, Сакалиев, Стойков. (Цанков, Ст.Дончев, Боян Илиев, Аврионов, Орлинов, Боев)

Следващата проверка на Спартак е срещу Локомотив София, на 29 януари, в 10:30 часа.