3. Спас Делев със съмнения за тежка контузия

Спас Делев със съмнения за тежка контузия

Крилото на Лудогорец почти сигурно ще е аут за поне два месеца

Много лоша новина за треньора на Лудогорец Георги Дерменджиев. На 90% крилото на "орлите" Спас Делев е получил разкъсване на мускул, което ще го извади от игра от два до три месеца, твърди "Мач Телеграф".

Това означава, че той ще пропусне всички квалификационни мачове на шампионите, които ще се играят до края на август. Опитният футболист се строполи на земята при опит за спринт в края на контролата със Слован (Братислава) и веднага бе заменен от Раи Насименто.Очаква се днес Спас Делев да премине ядрено-магнитен резонанс, който да потвърди сериозната диагноза. Той може и да не е титуляр в схемата на Георги Дерменджиев, но постоянно влиза в игра и през миналия сезон записа цели 45 мача за Лудогорец.

Освен традиционно като крило, Спас Делев е ползван при нужда зад нападателя, а и като десен бек. Той записа 90 минути при успеха с 5:0 над Приморие в първата контрола, като игра като краен бранител през второто полувреме. Срещу Слован (Братислава) беше крило, като се появи след почивката и участва при изработването на победния гол. Няколко минути след това се контузи.

Любо Пенев извлече повече позитиви от контролата с Берое

"Смърфовете" загубиха с 0:1 от старозагорци

Еуфория в Пловдив! Над 10 000 викат за България

Огромен интерес към билетите за мача

Николай Минков: Искаме да сме в топ 3 и да спечелим Купата

Един от лидерите на Ботев Пловдив определи целите пред "канарчетата"

Генчев: Винаги може и по-добре

"Фабио Лима отново се контузи", потвърди треньорът на Левски

Локо Пловдив допусна поражение от Берое на "Лаута"

Старозагорци победиха с 1:0 в Пловдив

Левски надви Ботев Враца с 3:2 в контрола (ВИДЕО)

Бала, Сангаре и Ван дер Каап отбелязаха за "сините" на "Герена"

НСА допусна поражение в женската Шампионска лига

Расинг Юнион победи нашите момичета с 2:0 в Люксембург

Груев: Ако играем като отбор, ще победим

Халфът на Лийдс вярва в успеха срещу Северна Ирландия

Илиан Илиев: Интересът от феновете ни радва

Националният ни селекционер заяви, че мачът със Северна Ирландия няма да е лесен