3. Тиаго блесна при обрат на ЦСКА в контрола (ВИДЕО)

Тиаго блесна при обрат на ЦСКА в контрола (ВИДЕО)

"Червените" победиха с 3:1 Кариана, португалецът с две попадения

ЦСКА спечели с 3:1 срещу Кариана в контрола играна на базата на "червените" в Панчарево.

Над всички в срещата бе португалецът Тиаго, който днес демонстрира форма, която не показва често от началото на сезона в efbet Лига.

Треньорът на "червените" Милош Крушчич пусна някои играчи, които по-рядко получават шанс за изява, а сред тях бе и младокът Асен Дончев, който започна в стартовите 11 за срещата.

Първото попадение обаче дойде във вратата на ЦСКА. При центриране от корнер Тодоров бе позициониран най-добре в наказателното поле и с глава откри резултата - 1:0 за състава от Втора лига!

Минути по-късно все пак ЦСКА стигна до паритета!

Тиаго опита късмета си с удар от дистанция, който в крайна сметка се спря във вратата, но за това спомогна и неубедителната намеса на стража на тима от Ерден. Така при резултат 1:1 дойде почивката.

През вторите 45 минути домакините бяха значително по-активният отбор и логично стигнаха до още две попадения във вратата на Кариана.

Отново Тиаго бе точен в 72-ата минута, вкарвайки втория си гол в мача с шут от границата на наказателното поле.

В заключителните секунди имаше време и за Али Соу да отбележи, след като изпадналият в голова суша таран се разписа за 3:1 от дузпа!

ЦСКА - КАРИАНА 3:1
0:1 Тодоров 32