Треньорът на ЦСКА с рокади след издънката

На пейката ще седне Емануел Шакич

Треньорът на ЦСКА Нестор Ел Маестро ще направи поне две промени в стартовия състав за днешния двубой с Етър спрямо издънката срещу Арда в предишния кръг. На пейката ще седне Емануел Шакич, който направи поредица от много слаби представяния и беше заменен още на почивката преди няколко дни. На негово място ще започне Тибо Вион. Французинът се включи на ниво срещу Арда и заслужи доверието на сръбския наставник.

В титулярния състав ще се завърне и Майкъл Естрада. Еквадорецът изненадващо не започна срещу Арда. В петък в нападение стартира включилият се силно срещу Пирин (2:1) Матиас Фаетон, който партнира на Дюкенс Назон. Двамата обаче не намериха път към вратата на гостите. През второто полувреме все пак и Естрада бе пуснат в игра. Ел Маестро харесва качествата му и най-вероятно му е дал почивка. Сега обаче ще го върне в стартовия състав. Сърбинът до последно ще избира негов партньор във Велико Търново. Таранът Дюкенс Назон е водещият реализатор на ЦСКА със 7 гола, но не е опъвал противниковата мрежа от 2 октомври срещу Локо Пд. Останалите опции в нападение са Матиас Фаетон и Данило Асприля. Любопитното е, че последният не е започвал като титуляр през кампанията.

Не е изключено да се стигне и до други промени в състава на Ел Маестро. Следващият двубой на ЦСКА е в понеделник от 18:00 часа срещу Хебър у дома.

Локо Пловдив разби Пирин с 4:0

Отлично представяне на "смърфовете" в Самоков

Славия с четвърти пореден успех в контролите

"Белите" надвиха Марек с 2:0

ЦСКА: Благодарим на прекрасните фенове в Банско

"Признателни сме и на домакините ни в Банско за гостоприемството, чудесните условия и отношението!", заявиха армейците след края на лагера

Юноша на Спартак Варна с първи професионален договор

Даниел Халачев сложи подпис под контракт до 2027 година

Любимец на "синята" публика свързван с Берое?

Паулиньо може да се завърне в Първа лига

Краев може да поеме към Русия?

Халфът все още няма подписан договор с друг отбор

Берое привлече Винисиус Белоти

През изминалия сезон Белоти вкара 4 гола и даде три асистенции с екипа на Бдин Видин

Ел Джемили също си тръгва от Левски

Вече се работи по сделката за офанзивния халф

Спартак (Варна) надви Фратрия

Победният гол за "соколите" вкара 19 годишният талант Даниел Халачев в 54-ата минута