3. Трилър във Варна: Спартак и ЦСКА 1948 със зрелищно 3:3 (ВИДЕО)

Трилър във Варна: Спартак и ЦСКА 1948 със зрелищно 3:3 (ВИДЕО)

Всички голове паднаха след почивката, последните 2 в добавеното време

Спартак и ЦСКА 1948 взеха по точка след спиращо дъха равенство 3:3 във Варна.

Мачът от 29-ия кръг на футболната ни efbet Лига предложи силно второ полувреме с много емоции, греда, частичен обрат от 2:0 за 5 минути, както и 2 попадения в добавеното време.

Всички 6 гола в срещата, играна на „Коритото“, паднаха след почивката.

В 58-ата минута Луан откри, докато само 12 по-късно отчелият се с 2 точни удара Евандро удвои резултата за домакините.

Той обаче се задържа 2:0 едва 6 минути, тъй като в 76-ата Елитон Джордж намали, а след още 5 злощастен автогол си отбеляза Роберто Хименес за 2:2.

В 92-ата минута Евандро отново даде аванс на „соколите“, ала в 95-ата Георги Русев сложи точка на спора с последния удар в мача, оформяйки крайното 3:3.

Така Спартак (Варна) остава последен със 17 точки, докато ЦСКА 1948 има 59 и заема 3-ата позиция във временното класиране на елита.

Първата възможност в срещата бе за домакините в 4-та минута. Евандро центрира в наказателното поле на гостите, където Луан Да Силва засече топката с глава, но ударът му беше неточен. В 19-та минута Ромееш Ивей бе изведен в добра позиция отляво и стреля, но топката се отби в играч на ЦСКА 1948 и излезе в корнер. В 20-та минута гостите можеха да открият резултата. Радослав Кирилов бе изведен в добра позиция отдясно по атаката на столичани и стреля без подготовка покрай излезлия да го пресреща вратар на домакините Иван Дичевски, но топката мина встрани от вратата. В 24-та минута футболистите на Спартак 1918 Варна имаха нова възможност за гол, но след удара с глава на Луан Да Силва топката премина над вратата. В 26-та минута домакините можеха да вкарат гол, но след удара Виктор Митев отляво, топката се отби в страничната греда. В 43-та минута Александър Колев стреля опасно от пряк свободен удар от удобна позиция, но топката премина встрани от вратата на домакините.

В 46-та минута на мача ЦСКА 1948 можеше да открие резултата. Педриньо стреля опасно от границата на наказателното поле, но вратарят Иван Дичевски успя да избие топката. В 57-та минута Виктор Митев намери Ромееш Ивей в отлична позиция, който стреля, но вратарят на гостите Даниел Наумов успя да избие топката в корнер. При последвалото центриране топката стигна Румен Руменов, който я върна към Луан да Силва, който със силен удар от 7-8 метра вкара за 1:0. В 68-та минута ЦСКА 1948 беше близо до изравняване. Георги Русев бе изведен в отлична позиция отляво в наказателното поле на домакините и стреля, но за късмет на Спартак 1918 Варна топката се удари от външната страна на мрежата на вратата. В 70-та минута „соколите“ удвоиха преднината си. Александър Белоусов пусна топката към Виктор Митев отляво в наказателното поле на гостите, а той я върна към Евандро, който с удар от десетина вкара за 2:0. В 76-та минута след центриране Елитон засече топката с глава и намали изоставането на гостите. В 82-та минута ЦСКА 1948 изравни резултата, след като Роберто Хименез се опита да изчисти топката с глава след центрира не отляво, но я отклони в собствената си врата за 2:2. В 90+2 минута Лерой Микелс напредна отдясно и пусна пас към Евандро, който с хубав удар вкара трети гол за домакините. В 90+5 минута на мача Георги Русев получи хубав пас и с удар по диагонал донесе точката на столичани.

Състави:

Спартак Варна: 21. Иван Дичевски (К) – 17. Александър Белоусов, 66. Александър Цветков, 22. Роберто Хименес, 6. Луан, 11. Виктор Митев – 82. Иван Йорданов, 10. Румен Руменов – 14. Ивей Ромееш, 12. Евандро, 27. Денис Баланюк;

Треньор: Димитър Димитров;

ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов (К) – 19. Стив Фуртадо, 44. Ангел Грънчов, 14. Елитон, 16. Сидклей – 39. Парвиз Умарбаев, 58. Октавио – 99. Радослав Кирилов, 10. Георги Русев, 8. Педриньо – 9. Александър Колев;

Треньор: Тодор Янчев.

Генчев: Победата можеше да е по-изразителна

"Стояха добре до момента, в който допуснахме гола и бяхме наказани"

Героят на Левски: Чувството е неописуемо

„Надявам се, че и публиката се е забавлявала“

НА ЖИВО: Ботев (Враца) - Лудогорец (СЪСТАВИ)

Гледайте и следете мача в Разград тук...

Вальо Илиев: Играхме добре, но ни липсваше ефективност

Според треньора на ЦСКА 1948 проблемът с неговия тим е чисто психически

Керкез: Резултатът с който бием няма значение за мен, започнахме мача много лошо