3. ЦСКА 1948 и Левски с по точка в Бистрица след 2:2 (ВИДЕО)

ЦСКА 1948 и Левски с по точка в Бистрица след 2:2 (ВИДЕО)

Двата отбора изиграха интригуващ мач, но нямаше победител

ЦСКА 1948 и Левски завършиха наравно 2:2 на старта на плейофите в efbet Лига. Срещата в Бистрица беше избистрена от интересни ситуации, а "сините" не успяха да победят "червените" и от третия опит този сезон.

Още във 2-ата минута домакините излязоха напред след гол на Ивайло Чочев. Той вкара с глава, след центриране на Георги Русев от корнер. Левски изравни в 18-ата минута, когато Рикардиньо получи топката в наказателното поле и я вкара в мрежата.

Мачът се играе при доста мокър терен, заради дъжда, който вали цял ден в София.

Мачът започна с корнер на домакините, Георги Русев центрира и Ивайло Чочев отбеляза с глава - 1:0.

В 6-ата минута Левски направи добар атака, Жереми Петрис получи топката, стреля, но защитник блокира топката и тя излезе в корнер.

"Сините" веднага потърсиха изравняването и в 7-ата минута стигнаха до трети ъглов удар. Филип Кръстев центрира, но топката бе избива в нов корнер, който бе късо изпълнен, но не се стигна до нищо съществено.

В 11-ата минута Левски направи добра атака. Роналдо опита нещо средно между шут и центриране, но Цунами не успя да уцели топката, но тя излезе в корнер. След неговото изпълнение бе извършено нарушение срещу Даниел Наумов.

В 18-ата минута Левски изравни. Рикардиньо получи топката в наказателното поле и намери най-добрата възможност да стреля и стреля в мрежата на домакините - 1:1. В 25-ата минута Левски стигна до пълен обрат. Филип Кръстев Центрира в наказателното поле и Уелтон вкара с глава за 1:2.

В 49-ата минута ЦСКА 1948 направи добра контраатака, Алекс Колев получи топката от Ивайло Чочев, центрира в наказателното поле, където Марио Топузов свали с глава и Парвиз Умарбаев вкара от няколко метра - 2:2.

Стартови състави:

ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов, 19. Стив Перейра, 87. Симеон Петров, 14. Елитон, 16. Сидклей Перейра, 18. Ивайло Чочев, 28. Емил Ценов, 39. Парвиз Умарбаев, 7. Марио Топузов, 10. Георги Русев, 9. Александър Колев

ЛЕВСКИ: 1. Пламен Андреев, 2. Жереми Петрис, 5. Келиан ван дер Каап, 23. Ноа Сундберг, 6. Цунами, 8. Андриан Краев, 30. Филип Кръстев, 10. Ивелин Попов, 17. Уелтон, 18. Роналдо, 18. Роналдо

Окончателно: Черно море без Уеслен Жуниор за ЦСКА