3. ЦСКА 1948 вкара 6 гола на дубъла си

ЦСКА 1948 вкара 6 гола на дубъла си

ФК ЦСКА 1948 разгроми дублиращия тим на клуба с 6:1 в двустранна игра. През първото полувреме двубоят беше доста равностоен. Мариян Тонев изведе футболистите, водени от Борислав Кьосев, напред в резултата. До края на частта Педриньо възстанови равенството.

През второто полувреме представителния тим на ФК ЦСКА 1948 взе инициативата и наложи много сериозна доминация. Валентин Йосков направи обрата факт. Последва автогол на Стелиян Добрев и 3:1 за първия отбор.

Завърналият се от наем в Септември Валентин Йосков реализира нови два гола и оформи хеттрик. Крайният резултат в срещата беше оформен от Стефан Цонков, който също се завърна от периода си под наем в Хебър.

Утре футболистите на ФК ЦСКА 1948 заминават за летен подготвителен лагер в Словения, където ще премерят сили с Марибор, Сепси, Динамо (Загреб) и Панатинайкос. А като за финал "червените" ще гостуват на Арис в Солун.

Над 15 000 лева глоба за Спартак Варна след дербито с Черно море

10 000 са заради надвишаване цената на билетите за привържениците на гостуващия отбор

Вальо Илиев: Не искам да виждам такова лице на отбора

"С това поведение няма как да продължаваме"

Митов: И двата отбора можеха да спечелят