3. ЦСКА 1948 вкара четири на Струмска слава

ЦСКА 1948 вкара четири на Струмска слава

"Червените" бяха без четирима национали

ЦСКА 1948 разби с 4:1 Струмска слава в контрола, играна в Бистрица. "Червените" бяха без националите Галин Иванов, Даниел Наумов, Ивайло Климентов и Георги Русев.

Даниел Младенов откри резултата в 12-ата минута. Опитният футболист се възползва от центриране на Лазар Марин и с топовен шут опъна мрежата на съперника.

Осем след това ЦСКА 1948 вкара втори гол. "Червените" организираха атака отдясно, последва успоредно подаване по земя, което достигна до непокрития Шопов и плеймейкърът отбеляза на празна врата за 2:0.

Тимът от елита продължи да доминира и в 34-ата минута Камбуров овладя пред наказателното и с плътен удар по земя не остави шанс на вратаря за 3:0.

В 61-ата минута Струмска слава намали след ефектно изпълнение на Давид Асате. До края на контролата "червените" реализираха още едно попадение. В 72-ата минута Юсеин изведе в коридор Сашо Александров, той върна от аутлинията към Ангел Бастунов и набралият скорост халф вкара за крайното 4:1.