3. ЦСКА с нова победа 3:0 (ВИДЕО+СНИМКИ)

ЦСКА с нова победа 3:0 (ВИДЕО+СНИМКИ)

Комфортен успех за "червените" срещу Септември

ЦСКА отново реализира класическа победа с 3:0 и във втория си двубой в Югозападната "В" група. Пред около 4000 зрители на ст. "Локомотив" "червените" напълно доминираха и дори можеха да постигнат още по-изразителен успех. Победата е още по-ценна, тъй като Септември се счита за пряк конкурент на отбора за промоция.

Така след първите два мача ЦСКА има пълен актив от шест точки.

ГАЛЕРИЯ СНИМКИ ОТ МАЧА ВИЖТЕ ТУК!

Двубоят започна с ранен натиск на ЦСКА. Това даде бързо резултат. Освен всичко първото попадение в мача бе и най-красивото. Коце Хазуров реализира със странична ножица като не даде шанс на вратаря Петров.

От своя страна феновете на ЦСКА създодаха доста приповдигнаха атмосфера, но не пропускаха да отправят и нецензурни реплики най-вече към БФС.

Най-опасната атака за Септември бе в 28-ата минута, но решително се намеси Бранеков при опасно центриране пред Стоян Колев.

В самия край на първата част ЦСКА нанесе втория си удар - Николов фаулира Хазуров, а потърпевшият намери долния десен ъгъл за 2:0 от дузпа.

Второто полувреме бе протоколно. Софийският гранд бе далеч по-добре подготвен физически и не срещна проблеми да задържи аванса си.

Хазуров имаше възможност на няколко пъти да оформи хеттрик, но не успя.

В 70-ата минута гол на Септември на Андонов бе отменен заради засада.

В самия край на терена се появи Николай Цветков, който се включи много добре и направи асистенция към Борис Галчев, а той с мощен удар реализира - 3:0.

Септември: 12. Емил Петров, 8. Димитров, 14. Гаров, Николов-капитан, 3. Предев, 16. Андонов, 15. Тодоров, 13. Чандъров, 7. Тончев, 18. Русев, 10. Спасов
Старши треньор: Николай Митов

ЦСКА: 12. Колев, 4. Чорбаджийски, 6. Бранеков, 8. Галчев-капитан, 10. Александров, 13. Йорданов, 14. Аяс, 17. Кикарин, 20. Маламов, 24. Хазуров, 25. Грънчов
Старши треньор: Христо Янев

Съдия - Ивайло Стоянов, Помощници - Кир. Чакъров и Кир. Шаматов.

Вижте развитието на двубоя по минути в Novsport.com!

1 минута - Започна мачът! ЦСКА с първа атака. Аяс овладя топка в центъра намери в коридор Хазуров, който изскочи сам срещу вратаря Емил Петров и той спаси.

2 - Топката е хвърлена в наказателното поле на ЦСКА, но Колев лови.

5 - Хазуров стреля опасно, но вратарят лови.

6 - Нов удар за ЦСКА на Галчев, но вратарят лови отново.

7 - Галчев комбинира с Хазуров, който продължи към Александров, който намери Аяс, но Гаров изби топката.

8 - Атака за Септември. В крайна сметка Аяс изчиства топката. Аяс и Галчев са много активни от началото.

- Добра атака за Септември. Бранеков фаулира Гаров на границата на наказателното поле. Николов стреля мощно над напречната греда.

След началния натиск на ЦСКА, Септември изглежда по-добре.

Галчев центрира опасно към наказателното поле. Чорбаджийски стреля опасно с глава, но вратаря спасява.

Точен удар във вратата на ЦСКА, но Колев лови. Много грамотна игра на Септември, които успешно се противопоставят на ЦСКА.

13 - Много добра атака на Септември. В крайна сметка съдията дава засада.

14 - ГОООЛ! 1:0 за ЦСКА! Страхотно изпълнение на Хазуров. Грънчов проби отдясно, който подаде на Аяс, а той перфектно намери вляво влизащия Хазуров. Нападателят със странична ножица реализира под гредата!!! Изключително красиво попадение за "червените".

Феновете на ЦСКА недоволстват от БФС и рефера Ивайло Стоянов. Репликите са доста нецензурни.

22 - Тончев стреля опасно към вратата на ЦСКА, но топката рикошира в гърба на Бранеков и излиза в корнер.

25 - Нарушение срещу Маламов. Бранеков центрира към пеналта, но топката е изчистена.

27 - Пряк свободен удар за ЦСКА, след като топката срещна ръката на Гаров. Нарушението е точно на границата на наказателното поле. Кикарин изпълнява, но топката минава над гредата.

28 - Опасна атака за Септември. Тончев пусна към Русев в пеналта, но в последния момент Бранеков изчисти с шпагат.

30 - Агитката на ЦСКА е особено гласовита и подкрепя любимците.

31 - Играта е спряна, за да се окаже помощ на Аяс.

32 - Опасен удар за Септември, но топката излиза в аут.

33 - Хазуров се засуети пред наказателното поле и пропусна да отправи удар, топката му е отнета.

34 - Топката е изсипана в наказателното поле на ЦСКА, но армейците се справят без проблеми и отново разиграват топката.

35 - Ъглов удар за Септември. След него Андонов стреля към вратата, но от ЦСКА се справиха и изчистват в тъч.

37 - Александров намери Маламов в наказателното поле, който стреля със задна точка, но Петров отби. Топката попадна на крака на Галчев, който я върна в наказателното поле, Маламов стреля в аут.

38 - Хазуров пуска хитро към Маламов в наказателното поле, но отново не се стигна до по-голяма опасност.

39 - Йорданов получава жълт картон за нарушение срещу Тодоров. Пряк свободен удар за Септември на около 35 метра от вратата.

41 - Хазуров бе фаулиран от Николай Николов в наказателното поле - ДУЗПА! Хазуров изпълни в долния десен ъгъл и бележи за 2:0. Червените са на път да си осигурят комфортен аванс преди почивката.

Край на първото полувреме!

- Начало на втората част!

- Антонио Павлов на мястото на Анатоли Тодоров в състава на Септември.

48 - Носилка влиза на терена. Лекарска помощ ще бъде оказана на Илиян Гаров.

49 - Димки, бомби и много знамена от агитката на ЦСКА в днешния мач. Публиката е доволна от представянето на своите.

50 - Галчев комбинира с Хазуров, който стреля от движение, топката преминава покрай дясната греда на Петров.

51 - Опасна атака за Септември. Тончев центрира добре в наказателното поле на гостите, но топката е изчистена.

Димитър Андонов с нарушение срещу Ангел Грънчов. Извършителят получава жълт картон.

54 - Поредно нарушение на Андонов, който този път бе пожален от съдията. Малко след това опасен фаул за ЦСКА. Александров изпълнява в стената.

58 - ЦСКА изглежда в много по-добро физическо състояние и диктува ситуацията на терена.

59 - Галчев изведе Хазуров сам срещу вратаря, но Петров спасява.

60 - Смяна в Септември Русев излиза, Аврамов влиза.

61 - Страхотен удар с глава на Йорданов с глава, Петров спаси, а след това вратарят се намеси и при добавката на Кикарин.

64 - Излиза номер 20 от ЦСКА Маламов, а на негово място Головодов.

65 - Тончев с отличен пробив намери Русев, който стреля от удобна позиция, но намери вратата.

67 - Аврамов стреля много силно, но топката мина над напречната греда на ЦСКА.

68 - Темпото определено се вдигна в последните минути. Опасните атаки се редуват и пред двете врати.

70 - Отменен гол за Септември. Много добра атака на Септември - Андонов отбеляза след отличен пробив на Брестовички, но има засада.

73 - Галчев напредна към наказателното поле и стреля над напречната греда.

75 - Мощна подкрепа получават "червените" от своите фенове.

76 - Петър Тончев от Септември направи чудесен рейд по фланга, но опасното му центриране, бе изчистен самоотвержено от Александър Бранеков.

77 - Самир Аяс излиза, а на негово място влиза Николай Цветков.

78 - Стоян Колев спасява удар на Антонио Павлов.

79 - Николай Цветков, който току-що влезе преодоля Брестовички, който центрира към Николай Галчев, който навлизаше в наказателното поле и той реализира с удар от упор за 3:0.

80 - Жълт картон за Тончев за фаул срещу Александров.

81 -  Кикарин излиза, а на негово място Иво Иванов.

82 - Антонио Павлов с жълт картон за изключително груба проява.

84 - Брестовички получи жълт картон след интервенция срещу Александров. Пряк свободен удар за червените.

85 - Александров центрира от корнер на главата на Бранеков, който реализира с красив удар в горния ъгъл! Попадението обаче е отменено за нарушение на защитника в атака.

88  - Фаул в полза на Септември близо до пеналта на ЦСКА. При центрирането Стоян Колев се намесва и лови.

89 - Опасен пробив на Николай Цветков, който шутира, но в крайна сметка се стига само до корнер.

90 - Септември окончателно се предаде и ЦСКА изцяло контролира ситуацията на терена в последните минути.

90 - Нова добра атака на ЦСКА. Цветков нанесе силен удар в горния ляв ъгъл, който избит от вратаря.

- Край на мача! Убедителна победа за "червените".

Илиан Илиев: Не се чувахме цяла седмица с Илиан (ВИДЕО)