3. ЦСКА се разделя с Петър Занев

ЦСКА се разделя с Петър Занев

Взаимоотношенията между защитника и столичани ще приключат след изтичането на договора му в края на сезона

ЦСКА няма да задържи капитана Петър Занев за следващия сезон. Пътищата на защитника и столичани ще се разделят след изтичането на договора му в края на сезона. Занев ще си тръгне след двегодишен престой на "Армията" и е много вероятно да премине в новия член на елита Пирин (Благоевград) от лятото.

Опитният бранител отбеляза спад в изявите си след идването на новия треньор Любослав Пенев. За негова интервенция беше отсъдена дузпа в последната минута при домакинското равенство 1:1 срещу Арда.

Срещу Царско село той направи нова дузпа, от която домакините откриа. Той остави и тима си с човек по-малко, след като беше изгонен за втори жълт картон в 34-ата минута.

Той изтърпя наказанието си срещу Монтана, но след това не попадна в групата в срещите срещу Левски и Арда, спечелени съответно с 2:0 и 1:0. В тях Любо Пенев предпочете на левия бек първо Греъм Кери, а след това и Тибо Вион.

"Моряците" могат да съжаляват, че не разгромиха Спартак Вн, написа той

Илиан Илиев: Бяхме почти перфектни! Стана истински празник за Варна! (ВИДЕО)

Треньорът на Черно море бе много доволен от успеха в дербито срещу Спартак

Кириякос за призивите на феновете на Спартак (Варна): Всеки има право на мнение! (ВИДЕО)

"Дузпата ни извади от равновесие", коментира той след загубата в "морското" дерби