Тунчев: Добро първо полувреме, но решихме, че мачът е свършил (ВИДЕО)

"Увереността идва с победите", заяви той

Старши треньорът на Арда Александър Тунчев сподели впечатленията си след победата с 3:2 над Септември в четвъртия кръг на efbet Лига.

"Справихме се по-добре в това да отбелязваме повече голове. Мога да съм доволен, но пък от друга страна тези, които допуснахме са наша стара слабост. И двата пъти по идентичен начин ни отбелязаха гол.

Едно много добро първо полувреме. През второто излязохме все едно мачът е свършил, допуснахме от статични положения елементарни голове, които можеха да ни костват победата.

Имаме още много работа, но хубавото е, че побеждаваме. Увереността идва с победите. Надявам се с вески мач да минимизираме грешките, които допускаме.

Омар Сако е провел подготовка с ЛАСК Линц, просто документално не знам кога ще се случат нещата", сподели Тунчев.