3. Турицов се връща на терена срещу Лудогорец

Турицов се връща на терена срещу Лудогорец

Десният краен защитник на ЦСКА Иван Турицов ще се завърне в игра при гостуването на Лудогорец през следващия уикенд. 24-годишният национал за последно бе на терена при шампионатната победа с 4:0 над Ботев Пд, но беше заменен още в 20-ата минута заради болка в областта на адукторите. Той лекуваше тази травма и в седмиците преди двубоя с канарчетата, като след това тя се възобнови и наложи по-дълго почивка. Вече 10 дни Турицов тренира на пълни обороти, като е твърде вероятно да започне като титуляр в Разград. При такова решение на Стамен Белчев Вион ще се завърне отляво на отбраната на мястото на Сейни Санянг, който е наказан заради 5 натрупани жълти картона.

Както е известно, Турицов кара последния си месец в ЦСКА, тъй като ще напусне клуба след края на сезона. Почти сигурно той ще поеме в посока Полша, като някои информации сочат, че се е разбрал да подсили като свободен агент 11-ия в местния елит Заглебие Любин. Десният защитник дебютира с червената фланелка през пролетта на 2019-а под ръководството на Любослав Пенев, а оттогава насам записа 169 участия във всички турнири, в които се отчете със 7 попадения. Всички те дойдоха от дузпи, но Иван Турицов изпусна най-важния наказателен удар – в предпоследния кръг на миналия сезон в последната минута срещу ЦСКА 1948. Тя на практика коства шампионската титла на тима.

"Тема спорт"

Любо Пенев извлече повече позитиви от контролата с Берое

"Смърфовете" загубиха с 0:1 от старозагорци

Еуфория в Пловдив! Над 10 000 викат за България

Огромен интерес към билетите за мача

Николай Минков: Искаме да сме в топ 3 и да спечелим Купата

Един от лидерите на Ботев Пловдив определи целите пред "канарчетата"

Генчев: Винаги може и по-добре

"Фабио Лима отново се контузи", потвърди треньорът на Левски

Локо Пловдив допусна поражение от Берое на "Лаута"

Старозагорци победиха с 1:0 в Пловдив

Левски надви Ботев Враца с 3:2 в контрола (ВИДЕО)

Бала, Сангаре и Ван дер Каап отбелязаха за "сините" на "Герена"

НСА допусна поражение в женската Шампионска лига

Расинг Юнион победи нашите момичета с 2:0 в Люксембург

Груев: Ако играем като отбор, ще победим

Халфът на Лийдс вярва в успеха срещу Северна Ирландия

Илиан Илиев: Интересът от феновете ни радва

Националният ни селекционер заяви, че мачът със Северна Ирландия няма да е лесен