3. Вихрен върти равен със словаци

Вихрен върти равен със словаци

В 15-та минута отборът на Дубница имаше много добра възможност да отбележат гол, след като Ян Запотока стреля от пряк свободен удар, но Лучини успя да отрази шута. Вихрен също имаше изгодно положение в 24-та минута, когато Младен Стоев стреля опасно от пряк свободен удар, но топката мина в страни от вратата на Зачак.

Отборът на Вихрен направи второ последователно реми на подготвителния лагер на отбора в Агия Напа. Санданчани завършиха 0:0 със словашкия Дубница, а преди няколко дни направиха 2:2 с чешкия Яблонец, съобщава "Дарик Радио".

В 15-та минута отборът на Дубница имаше много добра възможност да отбележат гол, след като Ян Запотока стреля от пряк свободен удар, но Лучини успя да отрази шута.

Вихрен също имаше изгодно положение в 24-та минута, когато Младен Стоев стреля опасно от пряк свободен удар, но топката мина в страни от вратата на Зачак.

Най-опасното положение пред вратата на Вихрен бе в 33-та минута, когато Сейе стреля от 5 метра, но Лучини успя да отклони топката и тя се отби в гредата, след което Томаш Запотока отново шутира, но италианският вратар на Вихрен отново спаси.

Две минути по-късно Фехер се измъкна от защитата на Дубница, след което стреля, но топката рикошира в дясната странична греда на Зачак и излезе в аут.

В 40-та минута Ешкардиня се измъкна от двама защитници на Дубница, след което се опита да намери Маноел, но той остана под топката.

През второто полувреме Вихрен игра по-добре, но така и не успя да стигне до попадение в противниковата врата.

В 72-та минута след разбъркване в наказателното поле на Вихрен, Лучини успя да избие удара на Сейе, а при добавката Михалик насочи топката към опразнената врата, но Светльо Георгиев изби топката пред гол линията.

Следващата контрола на Вихрен в Агия Напа е в понеделник срещу Гурник.