3. Владо Стоянов: Шок, дори не ми е минавало през ум, че няма да продължим

Владо Стоянов: Шок, дори не ми е минавало през ум, че няма да продължим

Така е, когато няма късмет във футбола, изпуснахме 6-7 чисти положения само първото полувреме, съжалява вратарят

Отпадането на Лудогорец от евротурнирите след големия срам и двете загуби срещу Милсами са абсолютен шок за целия отбор на „зелените”, призна вратарят Владо Стоянов. Днес Лудогорец загуби с 1:2 в Орхей, Молдова и изхвърча от Европа още във втория квалификационен кръг на Шампионска лига, което слага край на еврокампанията за разградчани.

„Днес търсехме гола, може би моментно отпускане при първия гол. Може би ни олекна като вкарахме и се отпуснахме. Наистина шок, шок за целия отбор, не само за мен. Нямам обяснение. Напуснаха ни 6 основни футболисти, 5 играеха почти всеки мач. Дойдоха нови момчета, които още не са свикнали с нашия стил. Отделно може би не сме в оптимална форма и това го има, но днес първото полувреме имаме 6-7 чисти положения. Първото полувреме играхме доста добре, имахме 6-7 чисти положения, но вкарахме едва един гол. Така е, когато няма късмет във футбола. Предните години имахме доста късмет. Не го отдавам само на късмет, а и на майсторство, но в спорта ако нямаше късмет, нищо не става”, заяви
Владо Стоянов след големия провал пред „Диема Спорт”.

Стражът си призна, че дори не му е минавало през ум, че Милсами може да отстрани Лудогорец след изтеглянето на жребия за тази фаза на турнира.

„Знаех, че ще е трудно, защото имахме представа какъв стил практикуват, а това е стил, който не е добре за Лудогорец, Трудно играем срещу такива отбори, но не ми е минавало през акъла, че дори да допуснем три гола, няма да продължим. Наистина не ми го побира акъла”.
Актьорът, изиграл Гунди, ще бъде специален гост на Ботев Пловдив - Левски

Актьорът Павел Иванов, който играе Георги Аспарухов, във филма "Гунди - Легенда за любовта" ще бъде специален гост на мача между Ботев Пловдив и Левски

Ветераните на Левски победиха Хасково на турнир в памет на Александър Костов

Ветераните на Левски победиха с 3:2 Хасково в демонстративен мач от турнира в памет на легендарното крило Александър Костов

Томаш: Ако си мислим, че сме голямата работа, ще имаме проблем

Старши треньорът на ЦСКА Александър Томаш даде пресконференция преди домакинството на Септември

Илиан Илиев: Треньорът има доста изисквания

Халфът на ЦСКА – Илиан Илиев-младши, сподели очакванията си преди домакинството на Септември София в събота

БФС и НСА сключиха споразумение за сътрудничество

Ректорът на Национална спортна академия, проф. Красимир Петков и президентът на Българския футболен съюз Георги Иванов подписаха договор за сътрудничество

ЦСКА задържа Линдсет с двойна заплата

Ръководството на ЦСКА ще предложи двойна заплата на Джонатан Линдсет

Балъков и Акрапович варианти за Хебър

Не едно или две, а цели 15 имена се борят за треньор на Хебър

Славия следи ситуацията с вратар на ЦСКА

Славия следи ситуацията с вратаря на ЦСКА Димитър Евтимов и е възможно "белите" да го привлекат като свободен агент през зимата