3. Йоканович вдигна ръце: Нито аз съм доволен, нито играчите, нито феновете +ВИДЕО

Йоканович вдигна ръце: Нито аз съм доволен, нито играчите, нито феновете +ВИДЕО

След 65-ата минута сякаш ние бяхме с човек по-малко, отпаднахме физически, призна сърбинът след 0:0 на "Герена"

Няма от какво да сме доволни днес, въздъхна треньорът на Левски Славиша Йоканович след 0:0 с Берое на „Васил Левски” и поредния неубедителен мач на Левски в 4-ия кръг на А група.

„Няма от какво да сме доволни. Никой не е доволен днес – нито аз, нито играчите, нито публиката. Не знам дали се дължи на липса на шанс или липса на умения. Имахме много голови положения, но имахме огромни проблеми при вкарването на гол. Създадохме доста положения, в някои ситуации дори беше по-трудно да изпуснем отколкото да вкараме, особено при положението, в което Вутов изведе Гари Родригес сам срещу вратаря в края”, вдигна рамене сръбският наставник.

Берое игра почти цял час с човек по-малко, но и това не помогна на „сините” да намерят път към вратата на Иван Караджов. Йоканович призна, че Левски е отпаднал много физически след 65-ата минута и сякаш "сините", а не Берое са били с човек по-малко.

„Първите 45 минути играхме добър футбол, но издържахме до 65-70 минута. После изглеждаше, че ние сме с човек по-малко на терена. притеснително е, че последните 20 минути отпаднахме физически и психически, което не е нормално. Берое игра повече от час с човек по-малко, но пак не можахме да вкараме. През първите 45 минути доминирахме, но те изглеждаха по-свежи от нас, бяха по-бързи. Не знам дали бяхме пасивни или уморени. Трябва да вдигнем качеството на играта и завършващата фаза. През второто Берое се представи по-добре от нас. Берое има много снажни играчи, направихме доста положения, но това не стигна”, анализира Йоканович след нулевото реми.

След мача пък феновете на Левски останаха по трибуните и поискаха обяснение от всеки играч персонално и телевизионните камери уловиха как част от агитката иска обяснение на висок тон от Димитър Везалов