3. Юношеските национали наваксват 3 гола срещу Черна гора (ВИДЕО)

Юношеските национали наваксват 3 гола срещу Черна гора (ВИДЕО)

Предстои втори мач в Бояна

Юношеският национален отбор на България до 15 години (родени през 2009 г) направи зрелищно 3:3 с Черна гора в приятелска среща. Двата тима ще се изправят отново един срещу друг на Базата в Бояна в четвъртък. Двубоите са своеобразно символично продължение на мачовете на мъжките формации, които приключиха с два успеха за черногорците.

Българските таланти, водени от треньора Калоян Георгиев, започнаха мача доста смутено и изоставаха с 0:3 след малко над половин час игра. След това обаче проявиха впечатляващ характер и настойчивост и не само стигнаха до равенството 3:3, но при по-щастлив развой можеха и да спечелят. С два гола за България се отличи Габриел Йорданов от Левски, а едно попадение добави Виктор Добрев от Септември.

Стартов състав на България: Иво Ганчев, Димитър Кунев, Максимилиан Лазаров, Виктор Иванов, Деян Несторов, Джем Андонов, Ернан Ангелов, Габриел Йорданов, Николай Попов, Петър Байраков, Дариус Дуролари (второ полувреме: Даниел Чаушев, Андрей Нешев, Виктор Добрев, Габриел Керезов, Росен Кръстев)