3. Юношите на България изпуснаха тези на Блекбърн и Рейнджърс

Юношите на България изпуснаха тези на Блекбърн и Рейнджърс

И двете срещи на юношите ни завършиха при равен резултат

Юношите на България по футбол, родени 93, изпуснаха да победят връстниците си от отборите на Блекбърн Роувърс и Глазгоу Рейнджърс.

В първия мач, възпитаниците на Атанас Атанасов направиха 2:2 с юношите на тима от висшата лига на Англия, Блекбърн Роувърс.

Нашите момчета поведоха в резултата чрез Живко Петков и 30-та минута. Последва спад в играта на футболистите ни и англичаните се възползваха от това и обърнаха развоя на мача с два бързи гола.

Това не се понрави на младите български таланти и те съумяха да изравнят с гол на Ивайло Точев. (78мин).

Състав: Димитър Евтимов, Иван Иванов, Христо Попадиин, Антон Недялков, Тодор Дочев, Николай Ботев, Симеон Славчев, Ивайло Точев, Ивайло Цветанов, Матрин Кожухаров, Живко Петков

Във втория мач на Албиона, съперник на младите лъвове беше тима на Глазгоу Рейнджърс ’93. И в този мач българите стояха по-добре от своя съперник и логичното се случи, нашите момчета поведоха отново с гол на Живко Петков в 25-та минута на първото полувреме и стояха по-добре на терена, но допуснаха нелепо изравняване в края на мача от дузпа.

Състав: : Димитър Евтимов, Иван Иванов, Христо Попадиин, Антон Недялков, Тодор Дочев, Николай Ботев, Симеон Славчев, Ивайло Точев, Тодор Неделев, Матрин Кожухаров, Живко Петков

Информацията беше предадена директно от летище София за Novsport.com от десния бек на тима Иван Иванов!!!