3. Ювелирен пас на Кристиан Йорданов, гол и победа за ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

Ювелирен пас на Кристиан Йорданов, гол и победа за ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

"Червените" надвиха Лудогорец и са с пълен актив от точки

ЦСКА 1948 спечели дербито на втория кръг в Елитната група до 17 г. срещу Лудогорец с 3:1. В 27-ата минута „червените“ поведоха. Деян Кирилов засече с глава центриране от корнер и даде преднина на отбора си. Минута преди края на полувремето Лудогорец изравни. Попадението отново падна след корнер, Александър Валеков с глава не остави шансове на вратаря на ЦСКА 1948.

Втората част започна перфектно за “червените”, като още в първата минута Кристиан Йорданов даде дълъг пас по конец към Самуил Мечев, който опъна мрежата. В 50-ата резултатът стана 3:1. Марто Бойчев се озова на точното място след избита топка от вратаря и оформи крайния резултат.

“Зелените” бяха близо до намаляване на резултата 20 минути преди края, но стражът на ЦСКА 1948 Преслав Калбанов се отчете със страхотна намеса.

Така новакът в Елитната група до 17г. записва втора поредна победа и след два кръга е с пълен актив, докато Лудогорец остава с 3 точки.