2. Черно Море
  3. Черно море се измъчи за равен с Пандури

Черно море се измъчи за равен с Пандури

Днешната контролна среща между Черно море и румънският Пандури завърши при резултат 1:1, съобщават от официалният сайт на варненци.

Днешната контролна среща между Черно море и румънският Пандури завърши при резултат 1:1, съобщават от официалният сайт на варненци. С това равенство "моряците" продължават да бъдат без победа на лагера в Анталия, тъй като това им бе третият мач на турска земя и отново не успяха да запишат успех, въпреки че съперникът им днес Пандури е един от опашкарите в румънската Лига 1.

Днешната среща ще се запомни и с това, че бразилецът Самуел Камазола дебютира със зелено-бялата фланелка, съобщиха от пресслужбата на клуба.

Първото полувреме на срещата завърши при резултат 0:0, като липсваха чистите голови положения и пред двете врати, като "моряците" имаха леко надмощие пред своя съперник.

В началото на втората част обаче Пандури взе инициативата и поведе в резултата след гол в 58-та минута след разбъркване пред вратата на варненци. Последваха силни минути за Черно море, но гол не падна чак до 82-та минута, когато след самостоятелен рейд резервата Румен Николов изравни и по този начин избави Черно море от възможността да запише срамна загуба от румънски слабак.