2. Черно Море
  3. „Моряците” недоволни, че спарингът им с босненците бе прекратен

„Моряците” недоволни, че спарингът им с босненците бе прекратен

Кютекът бил вследствие от няколко поредни груби влизания отстрана на босненски състезатели в краката на варненци, турските рефери не трябвало да предприемат крайни мерки

В Черно море са недоволни от решението на турските арбитри да прекратят спаринга им с босненският Челик, съобщиха от пресцентърът на варненския клуб.

Както е известно, днес Черно море игра втората си контрола на турска земя срещу отбора на Челик, но мачът бе прекратен в края на първото полувреме след сбиване на футболисти на двата тима, при резултат 1:1.

Спречкването между състезателите било следствие от няколко поредни груби влизания отстрана на босненски състезатели в краката на българските им съперници.

От щаба на Черно море са недоволни от прекратяването на спаринга, тъй като е можело спокойно да се доиграе срещата и без подобни крайни решения на съдийската тройка, информираха от официалният сайт на "моряците".

Челик поведе в резултата след гол от дузпа в 22-та минута, но само четири минути по-късно варненци изравниха след прецизно изпълнен пряк свободен удар от страна на Марко Тиаго.