2. Черно Море
  3. Набор '95 на Черно море завърши полусезона без загуба

Набор '95 на Черно море завърши полусезона без загуба

"Моряците" победиха Лудогорец с 1:0 и вече имат 7 победи и едно реми

Юношите старша възраст Б на Черно море победиха с 1:0 връстниците си от Лудогорец и завършиха есенния полусезон убедително на първо място в зона Североизточна Бъгария, с актив от 7 победи и 1 равен мач и голова разлика 26:3.

В последния си двубой за тази година моряците родени през 1994/95 г пропуснаха да разгромят своя съперник. Само през 1-ото полувреме домакините имаха няколко чисти положения за гол, но стража на гостите имаше ден и спаси всичко.

След почивката натискът на варненци продължи и логичното се случи в 80-ата мин , когато влезлия като резерва Михаил Ангелов засече прострелно центриране на Владо Маринов.

Пред клубния сайт наставникът на победителите Станислав Стоянов изрази своето задоволство от старанието и себераздаването на своите възпитаници на терена и се надява те да продължат в същия дух и през пролетния дял на шампионата.

Черно море '95:Християн Христов,Симеон Неделчев, Христо Андонов, Сами Миланов, Петко Цанков,Александър Александров, Васил Иванов,Карен Мадоян,Йордан Йорданов, Владо Маринов, Николай Иванов./Валери Вълев,Пламен Хорозов, Михаил Ангелов,Георги Кръстев и Иво Каракашев/.
Илиан Илиев: Опитваме се да задържим летвата