2. Черно Море
  3. Пирин 2001 спечели първа точка в елитната група

Пирин 2001 спечели първа точка в елитната група

Отборът на Пирин 2001, който е собственост на Ивайло Андонов, спечели първа точка от началото на сезона в новосформираната юношеска група, предаде кореспондент на Novsport.com.

Отборът на Пирин 2001, който е собственост на Ивайло Андонов, спечели първа точка от началото на сезона в новосформираната юношеска група, предаде кореспондент на Novsport.com. След трите поредни поражения от Славия, ЦСКА и Чавдар (Етрополе), благоевградчани се добраха до реми 1:1 на клубната си база в с. Покровник срещу отбора на Черно море (Варна).

Домакините откриха резултата още в 6-ата минута чрез Димитър Калайджиев, но гостите от Варна възстановиха статуквото в резултата в 24-ата минута, когато Кунев се разписа от бялата точка - 1:1. До края на мача и двата отбора създадоха доста положения пред двете врати, но добрите намеси на вратарите Тънов и Кирчев не позволиха да се стигне до нов гол.

Утре от 10.30 часа отборът на Пирин (Благоевград), който също е без спечелена точка в юношеската елитна група, ще приеме Черноморец (Бургас) на клубната база в Рилци.

Илиан Илиев: Опитваме се да задържим летвата