2. Черно Море
  3. Помощникът на Велизар Попов: Единствено голът ни липсваше

Помощникът на Велизар Попов: Единствено голът ни липсваше

"За мен не е нормално да изравним чак накрая", каза Радослав Боянов

Помощник треньорът на Черно море Радослав Боянов е на мнение, че Черно море е заслужавал дори трите точки в мача срещу Пирин, завършил 1:1 на стадион „Тича”, където „моряците” удържаха рекорда през последните две години да не губят на свой терен. Благоевградчани водеха до самия край, когато Божилов изравни и донесе точката за Черно море.

По думите на помощника, който говори пред медиите заради наказанието на Велизар Попов да не ръководи от скамейката своя отбор, Черно море са надиграли гостите и само късметът не е бил на тяхна страна.

„ Добре че вкарахме в последните минути, за мен не е нормално да изравним чак накрая”, каза Боянов пред „Ринг.бг”. „Радвам се, че запазихме рекорда да не губим на „Тича”.

Той коментира смяната на Йордан Юруков, който се появи в игра за началото на второто полувреме. „Данчо Юруков направи много хубави работи, но от самото начало нашите момчета играеха с желание и само ни липсваше голът”, коментира още Боянов.
Илиан Илиев: Опитваме се да задържим летвата