2. Черно Море
  3. Тримата нови в Черно море блестят в двустранна игра

Тримата нови в Черно море блестят в двустранна игра

Днес футболистите на Черно море проведоха двустранна игра, на която изпъкнаха тримата новопривлечени в отбора - Атанас Зехиров, Росен Колев и Веселин Марчев

Днес футболистите на Черно море проведоха двустранна игра, на която изпъкнаха тримата новопривлечени в отбора - Атанас Зехиров, Росен Колев и Веселин Марчев. И тримата се отличиха с много добри индивидуални изяви, като най-деен бе Атанас Зехиров, който показа завидна техника и точни отигравания, като при едно от тях нацели гредата след изпълнение на пряк свободен удар.

Силна игра показа и капитанът на "моряците" Георги Илиев, който вкара и двата гола в заниманието , както и естонецът Даниил Ратников отличил се с асистенция и изработена дузпа, реализирана от капитана на отбора.

Старши-треньорът Стефан Генов раздели своите възпитаници на два състава. В единия (зелените) попаднаха предимно титулярите от есента, а във втория (черните) - резервите през есента, с някои изключения, както и новопривлечените.

Двустранната игра се проведе на игрището на Гранд хотел Варна, като състезателите изиграха 2 полувремена по 25 минути. Футболистите със зелените потници победиха с 2:0 след две попадения на Жоро Илиев, отбелязани през втората част. Интересно бе, че Ратников през първата част игра за чернооблечения състав, а през втората - за зеленооблечения тим и именно той бе в основата на двата гола на Илиев. При първия се отличи с асистенция, а при втория изработи дузпа, която капитанът на "моряците" не пропусна, като по този начин оформи крайното 2:0. Станислав Стоянов пък пропусна дузпа и лиши " черните" от почетно попадение.

Участие в заниманието не взеха Адемар и Михаил Лазаров, които само наблюдаваха своите съотборници.

Любопитно бе, че на заниманието се появи мистериозен турски футболист, който набързо бе отпратен.

Ето и стартовите състави:

"Зелени": Пиргов, Сашо Александров, Ал. Александров, Р. Колев, Т. Колев, Петко, Г .Илиев, Георгиев, Капитанов, Атанасов и Божелов

"Черни" : Денчев, Я. Андреев, Трифонов, Стоянов, Мурадов, Марчев, Зехиров, Николов, Ратников, Михалев

Илиан Илиев: Опитваме се да задържим летвата