2. - Други
  3. Хубаво 2:2 между Монако и Бордо в отложения мач

Хубаво 2:2 между Монако и Бордо в отложения мач

Отборите на Монако и Бордо извъртяха красиво равенство помежду си в отложен мач от 11-ия кръг на френската Лига 1, който се игра на стадион „Луи II”

Отборите на Монако и Бордо извъртяха красиво равенство помежду си в отложен мач от 11-ия кръг на френската Лига 1, който се игра на стадион „Луи II”. Както е известно, през уикенда двубоят бе отменен заради проливния дъжд който се изсипа на Монако. Домакините трябваше да доиграят мача с човек по-малко, след като Кутадьо си изкара втори жълт картон в заключителните минути.

Иначе двубоят започна лошо за домакините и в 10-ата минута Джими Траоре си вкара злощастен автогол за 0:1.

Втората част стартира с изравнително попадение на Чу Йонг Парк в 49-ата минута, а в 65-ата Кутадьо направи обрата за Монако пълен. Крайното 2:2 пък оформи Жусие, само 5 минути, след като влезе като резерва.

След този хикс домакините се намират на 18-о място във временното класиране с актив от 10 точки. Гостите от Бордо пък са 9-и с 15 спечелени точки.